Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Dobrý den, velmi rádi Vás vítáme na našem webu.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 05. 12. 2020, 22:28:29 a svátek má Jitka a zítra Mikuláš.

Aktuální informace

  Datum: 26. 10. 2020

    Prosíme naše zákazníky, aby svá přání a otázky ohledně naší prodejny volali pokud možno na telefoní číslo +420606876296.  Datum: 26. 10. 2020

Ovocné stromky

    Již jsou v našem zahradnictví k prodeji ovocné stromky.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 26. 10. 2020

Nabídka rybízu, angreštu a růží

    U nás je možné také zakoupit rybíz, angrešt a růže.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 26. 10. 2020

Prodej prostokořenné dřevin z volné půdy.

    V této době nabízíme prostokořenné dřeviny z volné půdy. Rostliny jsou bez zemního balu. Tyto rostliny musíme při výsadbě opatřit jedním nebo více kůly zatlučenými do dna jamky. Kůl by měl sahat podle kmínku až do výše nasazení korunky. Uvážeme alespoň 2-3 cm širokým popruhem tzv. do osmičky. Po výsadbě rostliny důkladně prolijeme tak, aby zem pevně přilehla ke kořenům.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 26. 10. 2020

Prodej jehličnatých dřevin se zemním balem z volné půdy.

    Ve větším jsou jehličnaté dřeviny se zemním balem připraveny k prodeji. Rostliny jsou dobývány z volné půdy s kořenovým balem opatřeným jutovou plachetkou. Plachetku nesundáváme, ta se nám v půdě rozpadne. Kořenový bal je třeba udržovat v neporušeném stavu. Dřeviny si můžete vybrat a objednat přímo v našem zahradnictví. Větší objednávky je třeba objednat dopředu, abychom je stačili připravit.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 26. 10. 2020

    Tak máme v zahradnictví na Opálce nového člena rodiny.  Datum: 26. 10. 2020

Rostliny pro letní výsadbu.

    Většina keřů a stromů je dostupná v kontejneru pro letní výsadbu, takže pokud Vás nějaká odrůda zaujme, můžete si ji vybrat na prodejně v našem zahradnictví. Některé na jaře vysázené rostliny do kontejneru musí zakořenit, takže se budou prodávat později.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 26. 10. 2020

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

    Nabízíme Vám jednoduchý a přesto elegantní dárek pro Vaše známé a příbuzné ve formě dárkového poukazu na odběr rostlinného materiálu v našem zahradnictví na Opálce č. 14, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Dárkové poukázky


    Chcete-li získat dárkové poukázky, máte tyto možnosti:

    Navštivte nás v zahradnictví a poukázky můžete zakoupit, nebo nám napište a obdržíte poukázky poštou na dobírku. Poukázky jsou platné šest měsíců od data vydání a k dostání jsou v hodnotách, které si sami určíte. Obdržíte za ně libovolné zboží z naší nabídky nebo služby našeho zahradnictví do celkové hodnoty poukázky nebo poukázek. Na poukázky nevracíme hotovost. Pokud hodnota vybraného zboží překročí hodnotu, rozdíl jednoduše doplatíte.

    Děkujeme a doufáme, že Vám tato služba bude dobrou inspirací.Naše zahradnictví pěstuje

   pestrou paletu druhů rostlin, jejichž prodej se realizuje přímo na prodejně v zahradnictví na Opálce. Veškeré uváděné zboží nemusí být aktuálně připraveno a nemůže být neustále dostupné na omezeném prostoru našeho zahradnictví. Vzrostlé stromy a rostliny z volné půdy je třeba domluvit předem. Ostatní široký sortiment nejrůznějších rostlin je možné si prohlédnou a zakoupit přímo v zahradnictví na Opálce, kde se Vám budeme náležitě věnovat.Přečtěte si:

   Omlouváme se předem za problémy, které mohou vzniknout naší nepřítomností v době, kdy provádíme realizace. Proto, je-li to možné, volejte předem, než se k nám vydáte.

Děkujeme za pochopení. KontaktyZahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2020 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

To, co vytvořila příroda, je vždycky lepší než to, co bylo vytvořeno uměle.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech