Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Dobrý den, velmi rádi Vás vítáme na našem webu.



Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 01. 06. 2020, 13:51:42 a svátek má Laura a zítra Jarmil.

Aktuální informace

  Datum: 25. 05. 2020

    Prosíme naše zákazníky, aby svá přání a otázky ohledně naší prodejny volali pokud možno na telefoní číslo +420606876296.



  Datum: 25. 05. 2020



  Datum: 25. 05. 2020

Rostliny pro letní výsadbu.

    Většina keřů a stromů je dostupná v kontejneru pro letní výsadbu, takže pokud Vás nějaká odrůda zaujme, můžete si ji vybrat na prodejně v našem zahradnictví. Některé na jaře vysázené rostliny do kontejneru musí zakořenit, takže se budou prodávat později.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.



  Datum: 25. 05. 2020

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

    Nabízíme Vám jednoduchý a přesto elegantní dárek pro Vaše známé a příbuzné ve formě dárkového poukazu na odběr rostlinného materiálu v našem zahradnictví na Opálce č. 14, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Dárkové poukázky


    Chcete-li získat dárkové poukázky, máte tyto možnosti:

    Navštivte nás v zahradnictví a poukázky můžete zakoupit, nebo nám napište a obdržíte poukázky poštou na dobírku. Poukázky jsou platné šest měsíců od data vydání a k dostání jsou v hodnotách, které si sami určíte. Obdržíte za ně libovolné zboží z naší nabídky nebo služby našeho zahradnictví do celkové hodnoty poukázky nebo poukázek. Na poukázky nevracíme hotovost. Pokud hodnota vybraného zboží překročí hodnotu, rozdíl jednoduše doplatíte.

    Děkujeme a doufáme, že Vám tato služba bude dobrou inspirací.



Naše zahradnictví pěstuje

   pestrou paletu druhů rostlin, jejichž prodej se realizuje přímo na prodejně v zahradnictví na Opálce. Veškeré uváděné zboží nemusí být aktuálně připraveno a nemůže být neustále dostupné na omezeném prostoru našeho zahradnictví. Vzrostlé stromy a rostliny z volné půdy je třeba domluvit předem. Ostatní široký sortiment nejrůznějších rostlin je možné si prohlédnou a zakoupit přímo v zahradnictví na Opálce, kde se Vám budeme náležitě věnovat.



Přečtěte si:

   Omlouváme se předem za problémy, které mohou vzniknout naší nepřítomností v době, kdy provádíme realizace. Proto, je-li to možné, volejte předem, než se k nám vydáte.

Děkujeme za pochopení. Kontakty



Zahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2020 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Příroda dala člověku rozum, aby se jí bránil, a srdce, aby se jí neubránil.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech