Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Máme rádi každé počasí, které vás přivede do našeho zahradnictví.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 17. 11. 2018, 01:26:44 a svátek má Mahulena a zítra Romana.

Aktuální informace

  Datum: 16. 10. 2018

Ovocné rostliny.

    Je tu období pro výsadbu ovocných stromů a keřů. Jestliže navštívíte naše zahradnictví, můžete si mimo meruněk, broskvoní a ořešáků, které budou v listopadu vybrat stromky z naší nabídky.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 16. 10. 2018

Růže a letošní sucho.

    Suché léto a nemožnost zálivky na poli se podepsalo mimo jiné i na růžích, které jsou poloviční a neprodejné. Proto jsme se rozhodli, že se vyorávat z pole nebudou a necháme je pro příští rok i z důvodu dalšího rozmnožování. Růže budou, ale z jiného námi ověřeného zahradnictví, se kterým spolupracujeme již delší dobu.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 08. 10. 2018

ZMĚNA OTVÍRACÍ DOBY.

    Upozorňujeme naše zákazníky, že z důvodu EET bude od 1. března 2017 změněná otvírací doba. PÁ - SO 9-12  13-18, PO - ČT pouze po předchozí domluvě a NE a svátky ZAVŘENO.  Datum: 08. 10. 2018

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

    Nabízíme Vám jednoduchý a přesto elegantní dárek pro Vaše známé a příbuzné ve formě dárkového poukazu na odběr rostlinného materiálu v našem zahradnictví na Opálce č. 14, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Dárkové poukázky


    Chcete-li získat dárkové poukázky, máte tyto možnosti:

    Navštivte nás v zahradnictví a poukázky můžete zakoupit, nebo nám napište a obdržíte poukázky poštou na dobírku. Poukázky jsou platné šest měsíců od data vydání a k dostání jsou v hodnotách, které si sami určíte. Obdržíte za ně libovolné zboží z naší nabídky nebo služby našeho zahradnictví do celkové hodnoty poukázky nebo poukázek. Na poukázky nevracíme hotovost. Pokud hodnota vybraného zboží překročí hodnotu, rozdíl jednoduše doplatíte.

    Děkujeme a doufáme, že Vám tato služba bude dobrou inspirací.Naše zahradnictví pěstuje

   pestrou paletu druhů rostlin, jejichž prodej se realizuje přímo na prodejně v zahradnictví na Opálce. Veškeré uváděné zboží nemusí být aktuálně připraveno a nemůže být neustále dostupné na omezeném prostoru našeho zahradnictví. Vzrostlé stromy a rostliny z volné půdy je třeba domluvit předem. Ostatní široký sortiment nejrůznějších rostlin je možné si prohlédnou a zakoupit přímo v zahradnictví na Opálce, kde se Vám budeme náležitě věnovat.Přečtěte si:

   Omlouváme se předem za problémy, které mohou vzniknout naší nepřítomností v době, kdy provádíme realizace. Proto, je-li to možné, volejte předem, než se k nám vydáte.

Děkujeme za pochopení. KontaktyZahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2018 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Poslechni si hudbu. Uslyšíš v ní ztracený klid přírody, který jsme vyhostili z našeho života.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech