Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Máme rádi každé počasí, které vás přivede do našeho zahradnictví.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 18. 11. 2017, 09:20:35 a svátek má Romana a zítra Alžběta.

Aktuální informace

  Datum: 14. 10. 2017

Ovocné stromky

    Zahájen prodej ovocných stromků a keřů.  Datum: 7. 10. 2017

Prodej růží

    Růže jsou květiny pokládané za výjimečné krásné, a to nejen svým tvarem a barvami, ale i vůní. Růže se považuje za nejstarší kulturní rostlinu lidstva, zároveň s nejbohatší tradicí. Její původ sahá až do pravěku flóry naší země. NABÍDKA RŮŽÍ  Datum: 24. 09. 2017

Prodej jehličnatých dřevin se zemním balem z volné půdy.

    Ve větším jsou jehličnaté dřeviny se zemním balem připraveny k prodeji. Rostliny jsou dobývány z volné půdy s kořenovým balem opatřeným jutovou plachetkou. Plachetku nesundáváme, ta se nám v půdě rozpadne. Kořenový bal je třeba udržovat v neporušeném stavu. Dřeviny si můžete vybrat a objednat přímo v našem zahradnictví. Větší objednávky je třeba objednat dopředu, abychom je stačili připravit.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 24. 9. 2017

ZMĚNA OTVÍRACÍ DOBY.

    Upozorňujeme naše zákazníky, že z důvodu EET bude od 1. března 2017 změněná otvírací doba. PÁ - SO 9-12  13-18, PO - ČT pouze po předchozí domluvě a NE a svátky ZAVŘENO.  Datum: 24. 9. 2017

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

    Nabízíme Vám jednoduchý a přesto elegantní dárek pro Vaše známé a příbuzné ve formě dárkového poukazu na odběr rostlinného materiálu v našem zahradnictví na Opálce č. 14, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Dárkové poukázky


    Chcete-li získat dárkové poukázky, máte tyto možnosti:

    Navštivte nás v zahradnictví a poukázky můžete zakoupit, nebo nám napište a obdržíte poukázky poštou na dobírku. Poukázky jsou platné šest měsíců od data vydání a k dostání jsou v hodnotách, které si sami určíte. Obdržíte za ně libovolné zboží z naší nabídky nebo služby našeho zahradnictví do celkové hodnoty poukázky nebo poukázek. Na poukázky nevracíme hotovost. Pokud hodnota vybraného zboží překročí hodnotu, rozdíl jednoduše doplatíte.

    Děkujeme a doufáme, že Vám tato služba bude dobrou inspirací.Naše zahradnictví pěstuje

   pestrou paletu druhů rostlin, jejichž prodej se realizuje přímo na prodejně v zahradnictví na Opálce. Veškeré uváděné zboží nemusí být aktuálně připraveno a nemůže být neustále dostupné na omezeném prostoru našeho zahradnictví. Vzrostlé stromy a rostliny z volné půdy je třeba domluvit předem. Ostatní široký sortiment nejrůznějších rostlin je možné si prohlédnou a zakoupit přímo v zahradnictví na Opálce, kde se Vám budeme náležitě věnovat.


Přečtěte si:

   Omlouváme se předem za problémy, které mohou vzniknout naší nepřítomností v době, kdy provádíme realizace. Proto, je-li to možné, volejte předem, než se k nám vydáte.

Děkujeme za pochopení. Kontakty


Zahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2017 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Nemůžeme se vrátit do jeskyň! Je nás příliš mnoho.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech