Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Máme rádi každé počasí, které vás přivede do našeho zahradnictví.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 07. 12. 2019, 06:26:35 a svátek má Ambrož a zítra Květoslava.

Nabídka firmy

Rostliny neposíláme, preferujeme osobní výběr.  Datum: 14. 10. 2019

Prodej ovocných stromků

    Již máme v prodeji ovocné prostokořenné stromky a keře, které budeme v nejbližších dnech rozšiřovat o další sortiment.  Datum: 10. 10. 2019

Zahájen prodej růží  Datum: 4. 10. 2019

Prodej jehličnatých dřevin se zemním balem z volné půdy.

    Ve větším jsou jehličnaté dřeviny se zemním balem připraveny k prodeji. Rostliny jsou dobývány z volné půdy s kořenovým balem opatřeným jutovou plachetkou. Plachetku nesundáváme, ta se nám v půdě rozpadne. Kořenový bal je třeba udržovat v neporušeném stavu. Dřeviny si můžete vybrat a objednat přímo v našem zahradnictví. Větší objednávky je třeba objednat dopředu, abychom je stačili připravit.


  Datum: 21. 08. 2019

Nabídka vřesů a vřesovců.

    Od 08. 08. 2019 máme v prodeji vřesy a vřesovce, které vám zahradu nebo balkon oživí na podzim i přes zimu.  Datum: 01. 07. 2019

Rostliny pro letní výsadbu.

    Většina keřů a stromů je dostupná v kontejneru pro letní výsadbu, takže pokud Vás nějaká odrůda zaujme, můžete si ji vybrat na prodejně v našem zahradnictví. Některé na jaře vysázené rostliny do kontejneru musí zakořenit, takže se budou prodávat později.

    Přejeme příjemný nákup v předhůří Šumavy.  Datum: 01. 07. 2019

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

    Nabízíme Vám jednoduchý a přesto elegantní dárek pro Vaše známé a příbuzné ve formě dárkového poukazu na odběr rostlinného materiálu v našem zahradnictví na Opálce č. 14, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Dárkové poukázky


    Chcete-li získat dárkové poukázky, máte tyto možnosti:

    Navštivte nás v zahradnictví a poukázky můžete zakoupit, nebo nám napište a obdržíte poukázky poštou na dobírku. Poukázky jsou platné šest měsíců od data vydání a k dostání jsou v hodnotách, které si sami určíte. Obdržíte za ně libovolné zboží z naší nabídky nebo služby našeho zahradnictví do celkové hodnoty poukázky nebo poukázek. Na poukázky nevracíme hotovost. Pokud hodnota vybraného zboží překročí hodnotu, rozdíl jednoduše doplatíte.

    Děkujeme a doufáme, že Vám tato služba bude dobrou inspirací.Naše zahradnictví pěstuje

   pestrou paletu druhů rostlin, jejichž prodej se realizuje přímo na prodejně v zahradnictví na Opálce. Veškeré uváděné zboží nemusí být aktuálně připraveno a nemůže být neustále dostupné na omezeném prostoru našeho zahradnictví. Vzrostlé stromy a rostliny z volné půdy je třeba domluvit předem. Ostatní široký sortiment nejrůznějších rostlin je možné si prohlédnou a zakoupit přímo v zahradnictví na Opálce, kde se Vám budeme náležitě věnovat.

Zde nám můžete napsat, děkujeme.Přečtěte si:

   Omlouváme se předem za problémy, které mohou vzniknout naší nepřítomností v době, kdy provádíme realizace. Proto, je-li to možné, volejte předem, než se k nám vydáte.

Děkujeme za pochopení. KontaktyZahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2019 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Příroda je neúprosná a nepodplatitelná. Je jí jedno, zda je lidem srozumitelný či nepochopitelný smysl jejího konání.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech