Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Dobrý den,
velmi rádi Vás vítáme na našem webu.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 24. 02. 2021, 18:21:22 a svátek má Matěj a zítra Liliana.

Naše firma Vám může nabídnout tyto služby:

Květinovou výzdobu na přání :

   Květinovou výzdobu připravujeme po osobní nebo telefonické objednávce podle přání zákazníka. V letních měsících je příprava výzdoby snazší a lacinější neboť pochází z vlastní produkce. Objednávky je třeba oznámit včas jelikož tato práce není hlavní náplní naší firmy.


Poradenství :

   Už návštěvou naší firmy si odnesete informace které můžete potřebovat při zakládání zahrady, skalky nebo výsadbě a pěstování rostlin. Jsme ochotni poradit s umístěním rostlin na menší pozemky při dodání rozměrů a polohy pozemku. Větší realizace je třeba dobře naplánovat. Zahrada se buduje i několik let a měla by sloužit k odpočinku a zdravý prospěšné práci. Ten kdo si myslí že výsadbou činnost na zahradě končí bude asi zklamán.


Údržba zahrad :

   Ošetřování zahrad zatím provádíme příležitostně. Každá zahrada potřebuje nějakou tu péči. Záhony udržovat v bezplevelném stavu, přihnojovat rostliny, zalévat a menší sestřih zvládne i méně zkušený pěstitel. Je krásné když nově založená zahrada po pár letech nevypadá jako rumiště a je vidět že majitel o ní pečuje z láskou.


Výsadba zahrad a projekce :

   Před zahájením projektu zahrady je třeba místní šetření a po domluvě se zákazníkem dohodnout další podrobnosti. Projednat terénní úpravy a plochy které nebudou součástí výsadby. Pro lepší a přesnější projektování je dobré když zákazník dodá situační plán zahrady a staveb na pozemku postavených. Jestliže nejsou stavby na situačním plánu je potřeba přesně zakreslit jejich rozměry a umístění. Po zhotovení projektu projednat další možnosti a úpravy. Výsadba zahrady se realizuje i několik let v závislosti na velikosti, rozmanitosti a finanční situaci zákazníka.


Naše firma se zaměřuje na vazbu :


  1. ADVENTNÍ, advetní neděle je čtvrtá neděle před štědrým dnem. Věnce se připravují z přírodního materiálu v různých velikostech. Při přání zákazníka je možné věnce ozdobit a barevně sladit, jak na stůl tak na dveře. Věnce se připravují po telefonické nebo osobní objednávce. Při větším odběru věnců je třeba včas kontaktovat naší firmu. Jsme omezeni materiálem a pracovním vytížením.
  2. DUŠIČKOVOU VAZBU je třeba telefonicky nebo osobně objednat. Věnce jsou v různých velikostech od 15cm po 60cm, brán vnější průměr slámového korpusu. Slámový korpus omotaný chvojím nabude o 10cm, tak z 15cm korpusu vznikne věnec o průměru 25cm. Při vypichovaných věncích nabude průměr ještě víc. Věnce se dělají z přírodního materiálu, je vsak možno udělat cokoliv podle přání zákazníka. Objednat zboží je třeba včas, neboť jsme omezeni časem a pracovním vytížením.
  3. SMUTEČNÍ VAZBA se dělá v jakékoliv velikosti z přírodního materiálu. Na věnce ,kytice a jinou smuteční vazbu vážeme kytky živé nebo umělé. To už záleží na vkusu a přání zákazníka. Stuhy používáme z umělého nebo plátěného materiálu různých barev. Vazba není hlavní náplní naší firmy a proto je potřeba objednat ji včas.
  4. VÁNOČNÍ VAZBA se připravuje z přírodního materiálu. Svíčky používáme klasické, ozdobné a s pukličkou určené na hřbitov. Vazba se dá vypíchat na různý materiál(viz. foto) který se může použít nejen na vánoce. Vazba není hlavní náplní naší firmy a proto je potřeba objednat ji včas.

Zahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2020 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Je třeba žít ve shodě s přírodou.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
Květena Čech