Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Dobrý den, velmi rádi Vás vítáme na našem webu.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 24. 07. 2021, 09:16:52 a svátek má Kristýna a zítra Jakub.

Naše firma Vám může nabídnout tyto služby:Poradenství:

   Už návštěvou naší firmy si odnesete informace, které můžete potřebovat při zakládání zahrady, skalky nebo výsadbě a pěstování rostlin. Jsme ochotni poradit s umístěním rostlin na menší pozemky při dodání rozměrů a polohy pozemku. Větší realizace je třeba dobře naplánovat. Zahrada se buduje i několik let a měla by sloužit k odpočinku a zdraví prospěšné práci. Ten, kdo si myslí, že výsadbou činnost na zahradě končí, bude asi zklamán.Plánování zahrad:

   Před zahájením projektu zahrady je třeba místní šetření a po domluvě se zákazníkem dohodnout další podrobnosti. Projednat terénní úpravy a plochy, které nebudou součástí výsadby. Pro lepší a přesnější projektování je dobré, když zákazník dodá situační plán zahrady a staveb na pozemku postavených. Jestliže nejsou stavby na situačním plánu, je potřeba přesně zakreslit jejich rozměry a umístění. Po zhotovení projektu projednat další možnosti a úpravy. Výsadba zahrady se realizuje i několik let v závislosti na velikosti, rozmanitosti a finanční situaci zákazníka.Zahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2021 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Jediný azyl, vždy a všude otevřený pro všechny trpící, je příroda.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech