Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi

Dobrý den, velmi rádi Vás vítáme na našem webu.Zahradnictví Pavel a Lenka Vavřincovi Právě teď je 22. 09. 2021, 00:48:50 a svátek má Darina a zítra Berta.

Naše firma Vám může nabídnout tyto služby:Poradenství:

   Už návštěvou naší firmy si odnesete informace, které můžete potřebovat při zakládání zahrady, skalky nebo výsadbě a pěstování rostlin. Jsme ochotni poradit s umístěním rostlin na menší pozemky při dodání rozměrů a polohy pozemku. Větší realizace je třeba dobře naplánovat. Zahrada se buduje i několik let a měla by sloužit k odpočinku a zdraví prospěšné práci. Ten, kdo si myslí, že výsadbou činnost na zahradě končí, bude asi zklamán.Plánování zahrad:

   Před zahájením projektu zahrady je třeba místní šetření a po domluvě se zákazníkem dohodnout další podrobnosti. Projednat terénní úpravy a plochy, které nebudou součástí výsadby. Pro lepší a přesnější projektování je dobré, když zákazník dodá situační plán zahrady a staveb na pozemku postavených. Jestliže nejsou stavby na situačním plánu, je potřeba přesně zakreslit jejich rozměry a umístění. Po zhotovení projektu projednat další možnosti a úpravy. Výsadba zahrady se realizuje i několik let v závislosti na velikosti, rozmanitosti a finanční situaci zákazníka.Zahradu budujeme po celou dobu svého života? Ano, a někde je to i vidět !!!

Copyright (c)2007-2021 Vavřinec Pavel Design & zavapa@zavapa.eu

Motto

Člověk je dílem přírody, existuje v přírodě, nemůže se od ní izolovat, nemůže - a to ani v myšlení - se z přírody vyabstrahovat.

fotka1

Strážov
ŠumavaNet.CZ
Wikipedia
květena Čech